Hakkımızda

Boğaziçi Klima Servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Hızlı ve kesin çözüm misyonu ile hareket etmekteyiz.

Boğaziçi Klima Servisi kurulduğu günden bu yana daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Değişen teknoloji ile birlikte uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız alanında lider konumdadır. Farklı klima türleri için hizmet vermekteyiz.

Uzun yılların verdiği tecrübe ile birlikte hareket eden firmamız için kalite ilk sıradadır. Bu nedenle kullanılan ürün ve cihazlarda alanında en iyisini seçiyoruz. Bunun yanında uzman ekibimiz ile birlikte en hızlı çözümleri sizlere sunmaktayız.

Misyonumuz

Firmamız misyonunu kaliteyi en uygun şekilde sunmak olarak seçmiştir. Boğaziçi klima montajı ve daha birçok konuda hizmet veren firmamız için kalite önceliklidir.  Tüm çalışanlarımız alanında uzmandır ve düzenli aralıklarla aldıkları güncel eğitimler ile daima en iyi hizmeti vermeye özen gösterir.

Uzman ekibimiz yanında kullanılan tüm ürün ve cihazlarımız da sizler için son teknoloji ile donatılmıştır. Özellikle bakım ve onarım için kullanılan ürünler orijinal seçilmektedir. Yapılan tüm işlemler misyonumuz gereği firmamız garantisi altındadır. Hiçbir sorun yaşamadan dilediğiniz her an firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Çözümler

Boğaziçi klima bakım ve diğer tüm işlemler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin soru ve sorunları büyük titizlik ile incelenip en doğru çözümler sunulacaktır. Kaliteli iletişim ağına sahip firmamız ile istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Uzman ve deneyimli personellerimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Firmamız kullanıcı kaynaklı olmayan tüm durumları garanti altına almaktadır. Bu kapsamda yaşanan sorun ile ilgili ilave bir sorun yaşamadan çözüme kavuşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Firmamız için inovasyon ve ARGE oldukça önemlidir. Bu kapsamda sadece gelişen teknolojiyi takip etmiyoruz. Kendi geliştirdiğimiz çözümler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun yanında kalitenin uygun fiyatlı olabileceğini savunmaktayız. Bu kapsamda firmamız fiyatlandırma politikası tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır.